Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Mait Rebane

Muusik Mait Rebane on Salasõna uus koostööpartner

Autor: | 13.01.2016
Märksõnad: , ,

Salasõna viies juhendatud meelerännakute album kannab pealkirja „Südameasjad“. Albumi muusika ja mastering valmib koostöös uue heliloojast partneri Mait Rebasega.

Multiinstrumentalist Mait Rebane on eesti 80ndate ja 90ndate muusika austajatele tuntud trummari ja kitarristina ansamblitest „Vennaskond“, „The Change“, „Bizarre“ jt. Praegu tegeleb Mait muusikaproduktsiooniga oma stuudios Tallinna kesklinnas.

Salasõna meditatsioonitekstidele helitausta loomise kogemust jagades rääkis Mait:

„Kõik need lood on minu jaoks nagu vana armastus, mille olen taasleidnud. Hüpnootiliste meloodiate ja ambient muusikaga katsetasin juba 90ndate alguses. Ma olen väga tänulik, et Salasõna mulle sellise väljakutse esitas ja ma saan taas selles stiilis loomisega tegeleda.

Salasõna töö tegi eriliseks see, et kasutasin helisagedust 432 Hz. See on universumi energia sagedus, see on harmoniseeriv ja tervendav vibratsioon. Tavapärast 440 Hz heli peetakse pingestavaks vibratsiooniks. (Loe pikemalt artiklist: „Here’s Why You Should Consider Converting Your Music To A=432 Hz“).

Selline muusika ei sünni juhuslikult ja sellel ei ole juhuslikke kuulajaid. Kindlasti võib seda nimetada nišimuusikaks. Meditatiivset muusikat tehes ei saa muusik olla või esindada kedagi teist – ma pean olema aus. Olen iga albumi loo teema ise läbi tunnetanud – seda võib nimetada isegi kanaldamiseks. See võnge, mida üritasin muusikasse panna, on kogemuslik ja võib tekitada kuulajas vaistlikku äratundmist.“

Pärast „Südameasjade“ albumi valmimist asus Mait Salasõna palvel looma uusi lugusid, kus kõlab ainult

Kuula Maidu ja Salasõna ühisloomingut meie e-poes.

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu