Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Armastusega heale sõbrale – näiteks iseendale

Autor: | 5.02.2015
Märksõnad:

Kõik probleemid saavad alguse armastuse puudusest ja seetõttu saab kõiki probleeme lahendada armastuse abil. Iseenda armastamine on kõige algus.

„Armastusega iseendale“ on Salasõna meelerännakute plaat, kus tutvustatakse lihtsat elutõde: armastus saab alguse oskusest väärtustada iseennast. Inimene, kes teab enda väärtust, on kindlameelne ning tal on jõudu tulla toime elu väljakutsetega.

Plaadil kõlab kuus lugu, mis juhendavad sind armastuse allikale aina lähemale. Meelerännakud suurendavad eneseusku ja sisemist väge, aitavad sisemise kriitikuga sõbraks saada ning endale ja teistele andestada. Lisaks kõlavad plaadil väeloits ja kaunis laul.

On sõbrakuu. Kingi plaat oma heale sõbrale – näiteks iseendale!

Salasõna „Armastusega iseendale“ CD-plaat pakatab armastavatest sõnumitest. Kuula lugude katkendeid ja telli plaat siit. Postitamine on tasuta igasse maailma otsa.

***

Salasõna juhendatud meditatsioonid

Salasõna annab välja hea elu loomise praktikate sarja, et inimestel oleks tõhus, lihtne ja praktiline abivahend argistressi leevendamiseks. Salasõna plaatidel kõlavad juhendatud meditatsioonid ehk meelerännakud lõõgastavad keha ja meelt. Rahuseisundis käivituvad inimese loomuomased tervendavad kehaprotsessid ning taastub vaimne ja emotsionaalne tasakaal. Uuringutega on kindlaks tehtud, et meditatsiooni praktiseerivatel inimestel on parem tervis, selgem visioon oma tulevikust ja õnnelikumad suhted.

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu