Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

“Armastusega iseendale” esitlus + FOTOD

Autor: | 5.12.2013
Märksõnad: , ,

4. detsembril esitlesime Salasõna kolmandat juhendatud meditatsioonide plaati„Armastusega iseendale“.

„Hea elu loomise praktikate“ sarja kolmanda CD meelerännakud suurendavad eneseusku ja sisemist väge, aitavad Sisemise Kriitikuga sõbraks saada ning endale ja teistele andestada. Lisaks kõlavad plaadil Kadi Toomi esitatud väeloits„Mina olen mina“ ja kaunis laul „Armastuse tee“.

Arutlesime esitlusel, mida saame teha iseenda väärtustamiseks ja armastamiseks ja miks see ometi nii keeruline on. Salasõnalised avasid meelerännakute valmimise tagamaid, Kadi Toom oli eeslauljaks väge andval ühisloitsimisel.

Küsisime osalejatelt, mida nemad juba täna iseenda armastamiseks teevad. Vastused rõõmustasid meid! Võib öelda, et saali kogunenute jaoks on iseenda väärtustamine ja oma vajaduste tähelepanemine saanud igapäevaseks. Loosiõnn naeratas Evelin Mikkerile, kes sai kingiks meie uue plaadi.

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu