Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Salasõna Hea tunde õhtu

Meditatsiooniring: Hea tunde õhtud

Hea tunne on igaühe imeline sünniõigus. Sul on õigus tunda end hästi!

Koosviibimisel teeme rännakuid läbi oma keha, vaimu ja meele, sest just nii sünnib HEA TUNNE. Hea tunde õhtu praktikad on lihtsad ja mõjusad, jutuajamised on südamest südamesse, siirad ja hoolivad. Iga õhtu on võimalus vaadata iseendasse, (taas)luua tasakaalu ning tervitada oma piiramatut potentsiaali. Osalejad saavad kaasa praktikad hea elu loomiseks, kerge sammu ning rõõmsa meele.

Hea tunde õhtuid juhendavad suurepärase tandemina Evelin Eikner ja Krista Sink.

Vaata kava allpool ja pane end üritustele kirja.

Oled oodatud!

***

Ürituste kava

Tule kostita end rahulikus õhkkonnas hea energiaga ja taasta ühendus oma sisemise jõuallikaga.

11. juuni kl 18

SÜDA – Sinu parim teejuht

Süda mõistab enam kui aju iial teada võib! Südame tarkus juhib meid sellise eluni, millest oleme alati unistanud. Õpi oma südant tähele panema, kuulama ja usaldama. Süda mõjutab kogu keha oma rütmi kaudu. Mida rahulikum on Su süda, seda mõnusamalt tunneb end ülejäänud keha.

ÕHTU EESMÄRK: Teeme praktikaid, mis aitavad Sul taastada kontakti oma südamehäälega. Sa õpid oma südant usaldama ja tead, kuidas enda eest parimal viisil hoolt kanda.

Juhendaja: Evelin Eikner

Osalejad saavad koju kaasa tasuta juhendatud meditatsioonidega plaadi “Keha kiituseks” või “Parim päev”.

👉 Pane end Hea tunde õhtule kirja!

***

Õhtutel osalejad jagavad oma kogemusi ja tundeid:

„Suur tänu sisuka ja paitava õhtu eest. Minu praktiline meel on väärtusliku ajakasutusega väga rahul!“

„Enda armastamise teema puudutas mind lähedalt. See on raske, kuid ma tean, et olen õigel teel. Mul on head juhendajad, kelle antud õpetuse ja tehnikate kaudu saan enda armastamise imelist tunnet kogeda.“

„Osalesin esimest korda ja mediteerisin esimest korda elus. Atmosfäär oli hästi toetav. Olen rahul, et ma tulin.“

„Hea tunde õhtul kogetud meditatsioonid aitasid mind mõnusalt tuua tähelepanu enda kehasse ning olid äärmiselt lõõgastavad. Kui meditatsioonide järgselt tundsin end rõõmsa ja tasakaalukana, siis järgnevatel päevadel kogetud protsess näitas, et see tegelikult puudutas minus sellist kohta, kuhu ma iseseisvalt mediteerides jõudnud ei olnud. Suurim tänu, sest just see ongi oluline kui iga päev saan olla iseenda parim kaaslane ja muutuda endaga lähedasemaks.”

„See kogemus oli nagu enda sisemise teekonna vaatamine. Kogesin rahulolu ja lõõgastust igapäeva pingetest. Õhtu jooksul tundsin õnnetunnet, tänulikkust ja armastust.“

***

Koht ja registreerimine

Salasõna Hea tunde õhtud toimuvad korra kuus teisipäeviti Holistika Instituudis Tallinna kesklinnas aadressil Endla 15, 4. korrus. Siit leiad täpsemad juhised.

Õhtu algab kl 18 ja lõpeb kl 19.30 paiku. Koguneda, rahulikku hetke ja teed nautida võib juba kl 17.30 paiku.

Registreerimiseks saada palun e-kiri aadressil info@salasona.eu.

Liitu teiste huvilistega ja jälgi ürituste kohta värsket infot Facebookis.

Osalustasu

Hea tunde õhtu osalustasu on 15 €.

Osalejad saavad koju kaasa tasuta juhendatud meditatsioonidega plaadi “Keha kiituseks” või “Parim päev”.

Tasuda saab sularahas kohapeal või ülekandega Salasõna OÜ kontole EE282200221055722167.

Selgitusse märgi palun “Hea tunde õhtu” ja kuupäev(ad), millal soovid osaleda.

Kui soovid arvet, siis anna meile palun registeerimisel teada.

Kohtumiseni hea tundega!

***

Juhendajad:

 

Evelin Eikner

Evelin Eikner

Evelin on Avastaja ja Uurija vaimuga naine, kelle jaoks õppimine ja uued kogemused on alati olnud olulised. Praegu jagab Evelin enda aega holistilise regressiooni terapeudiõpingute ja pere vahel. Enne lapsehoolduspuhkusele jäämist tegutses ta strateegina turunduskommunikatsiooni agentuuris. Vaimu ja keha tasakaalu hoiab Evelin joogamati ja raamatute abiga. Viimane reis viis Evelini Taisse, kus kogus inspiratsiooni toidulaua vürtsitamiseks. Lapsena unistas ta detektiiviks saamisest, uue taimeliigi avastamisest ja ümbermaailma reisist mööda 37. laiuskraadi.

“Huvi meditatsiooni vastu oli mul kaua enne seda, kui praktikani jõudsin. Küll nappis oskusi, küll näis kiirest päevast puudu olevat aeg meditatsiooni jaoks. Juhendatud meelerännakud on olnud selles mõttes vabastav kogemus – oskuste pärast pole vaja muretseda ja aega läheb vähe. Eriti võrreldes saadava kasuga. Meelerännak annab mulle hetke vaikust tavapärastest mõttemustritest – vaid nii saan kuulda iseennast. Ja siis on palju lihtsam ja rõõmsam edasi toimetada. Uudishimu iseenda meeles toimuva vastu on mind tänaseks toonud Holistika Instituudi terapeudiõppe 3. kursusele. Nüüd on mul suur rõõm juhendatud meelerännakuid jagada ka teiega.”

 

Krista Sink

Krista Sink

Krista on Seikleja ja Hoolitseja hingega naine, kelle elus on liikumine ja areng alati olnud olulisel kohal. Tema pagasis on pikk nimekiri üksteist täiendavaid oskusi: kaljuronimisinstruktor, mänguterapeut, lastejooga õpetaja ning hetkel õpib ta holistilise regressiooniteraapia terapeudiõppes.
Krista on üles kasvanud Viljandimaa pisikeses looduskaunis külakeses ning haarab alati võimalusest matkata ja metsades, rabades ringi uudistada. Just suur seiklushimu on Krista viinud mägedesse ja nii mõnelegi kõrgele tipule. Kombates nii oma piire, ületades hirme ning õppides vahet tegema olulisel ja ebaolulisel. Kuid ühes on ta kindel – elus on vaid üksainus mägi, mille vallutamine pingutust väärib ja seda geograafiliselt kaardilt ei leia!

“Oma esimesed meditatsioonid tegin pea kümme aastat tagasi joogatunnis ning see kogemus oli kui armastus esimesest hetkest. Kuna tunne kehas oli niivõrd lõõgastav ja meel rahunenud, siis joogast ja meditatsioonist sai mu igapäeva osa.
Loomuliku teekonnana õppisin lastejooga õpetajaks ning tänased õpingud Holistika Instituudis on meditatsioonile andnud hoopis sügavama tähenduse. Armastavas, hoitud ja toetatud keskkonnas lihtsate juhendatud meelerännakute abiga sukeldun veelgi sügavamale iseendasse ja märkan mida vajan, mis on just mulle hea ning mida mu intuitsioon sosistab. Kuulatades, tunnetades ja usaldades neid sosinaid on mu elus nüüd palju rohkem rõõmu, lihtsust, armastust, tasakaalu ja rahu. Tunnen, kuidas armastan iseennast, oma elu, inimesi ja kogemusi.
Olen rõõmuga Sind juhendamas Hea Tunde õhtutel, et saaksid luua harmooniat, mis läbi Su enda maailma sünnib.”

***

Registreeri end Hea tunde õhtutele!

***

Evelin ja Krista räägivad oma kogemustest – vaata videoklippe!

Kuidas ja miks üldse mediteerida?

Kuula, kuidas Evelin ja Krista mediteerimisega alustasid.

Kuidas ennast (rohkem) armastada?

Kuidas negatiivsete tunnetega toime tulla?

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu