Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Pööripäevarituaal: tee lõpp üksindusele ja loo tugevaid suhtesildu!

Autor: | 21.06.2018
Märksõnad: , , , , ,

Vanal ajal kutsuti aega pööripäevast kuni jaanipäevani „suured päevad“, sest sel ajal on eluvägi nii looduses kui inimestes kõige suurem. Pane sotsiaalmeedia kõrvale ja nutiseadmed käest – aeg on vaadata otse silma ja rääkida südame keeles. Audrey Hepburn on öelnud: „Ilusad on silmad, mis näevad teistes head, kaunid on huuled, mis räägivad lahkuse sõnu, sirge on selle rüht, kes kõnnib teadmisega, et ta pole kunagi üksi.“ Võta nüüd elu ohjad enda kätte ja asu oma suhteid parandama ning iseendasse ilu looma.

Sinu käsutuses on kolm ööd-päeva, mil valguse vägi on kõige suurem. Neljapäeval 21. juunil kell 13.07 jõuab Päike suvisesse taevapessa ja jääb sinna istuma kuni jaanipäeva päiksetõusuni 24. juunil kell 4.04. Uksed võlumaailma on kõige enam pärani just lühikestel hämaratel öötundidel.

Hea on koos kallite inimestega veeta ühine õhtu heinamaal või aias, kus haldjadki on liikvel, aga ka avatud aken ja värske õhk loob just õige meeleolu. Pane oma südamepoolne käsi selle inimese õlale, kellega sa soovid paremat suhet, vaata talle silma ja lausu: Saagu suhe selgemaks, sidemeke soojemaks! Kui sa pelgad valjusti öelda, korda seda mõttes 3 korda.

Kui seda inimest neil valgetel öödel su lähedal pole, siis võta sõber appi. Pane käsi sõbra õlale, vaata talle otsa ja kujutle, et see, kelle poole soovid pöörduda, seisab su ees ning ütle valjusti tema nimi. Näiteks nii: Ema Helmi! Saagu suhe selgemaks, sidemeke soojemaks!

Maagilised toimingud mõjuvad väljaspool aega ja ruumi, kõige olulisem on su enda taotlus, mis teeb oma tööd ka siis, kui sa temaga koos pole. Kui sa oled päris üksi, saad ikka teha suhte-taiga, sest puude seast leiad alati mõne sõbra. Pane käsi puu tüvele ja lausu suhteloitsu kolm korda.

Valged ööd, mil Eha ja Koit kokku saavad, on paarisuhte õitsema panemiseks õige aeg. Sel puhul kasuta loitsu, mis soojendab südameid ja aitab vältida sõnelusi: Andku aeg arukust, argiellu armastust! Kui tahad suhtesse rohkem kirge või unistad värske suhte jõudmisest „järgmisele tasandile“, siis pane oma käsi tema südamele ja lausu: Armuvärav avanegu, armutuli andku abi, armatseme aoni!

Päikselisi suhteid ja jätku armastusele!

 

paar_kasikaes

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu