Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Salasõna e-poe kasutusjuhend

Tellida saate nii CD-plaate, mis saadetakse Teile postiga kui ka MP3-faile, mis on võimalik alla laadida.

 • Valige endale meelepärane toode ja lisage see ostukorvi.
 • Kui soovitud kaubad on ostukorvi pandud, valige link „Mine kassasse“.
 • Täitke arvelduse andmetes nõutud lahtrid. Juhul, kui arve aadress ja kohaletoimetamise aadress on erinevad, kirjutage lahtrisse „Märkused“ kohaletoimetamise aadress.
 • Teil on võimalik valida kahe tasumisviisi vahel:
  1) Tasuda kohe pangalingiga Maksekeskuse vahendusel või
  2) Tellida endale arve ja tasuda selle alusel.
 • Salasõna OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Salasõna OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

Variant 1: Tasumine pangalingi kaudu

Valides pangalingiga maksmise saate ostu eest tasuda kõigi Eesti pangalinkide (Swedbank, SEB, Nordea, Dankse, LHV ja Krediidipank) kaudu. Pärast tasumist vajutage kindlasti „Tagasi Kaupmehe juurde“ lingile. Seejärel saate ostetud failid alla laadida. NB! Ühe ostuga saate iga faili alla laadida üks kord. Juhul, kui allalaadimine tehnilistel põhjustel ebaõnnestus, võtke meiega ühendust info@salasona.eu.

 

Variant 2: Tasumine pärast kviitungi või arve saamist pangaülekandega

Tellimust vormistades on Teil võimalik teha valik „soovin arvet“. Juhul, kui Te seda valikut ei tee, saate maksta kviitungi alusel, mille süsteem väljastab Teile automaatselt pärast tellimuse kinnitamist. Juhul, kui valite „soovin arvet“, saadetakse teile 2–3 tööpäeva jooksul e-postiga arve, mille maksetähtaeg on asutustele 14 päeva, eraisikultele 5 päeva. Tellimus täidetakse 2–3 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist.

 • Tellimuse kinnituse kviitung väljastatakse süsteemi poolt automaatselt pärast tellimuse kinnitamist. Kui Te ei ole kviitungit saanud ühe tunni jooksul, võtke palun meiega ühendust (info@salasona.eu). Võimalik, et sisestatud e-posti aadress ei ole korrektne, postkasti maht on ületatud või on e-kiri sattunud spämmifiltrisse.
 • Kui arve ei ole tähtajaks tasutud, saadame Teie e-posti aadressile meeldetuletuskirja. Kui Te sellele 3 päeva jooksul ei reageeri loeme seda sooviks ostust loobuda ja tühistame tellimuse.
 • Kui juhtub, et Teie tellitud kaup on läbi müüdud, anname sellest Teile kohe teada ja tagastame ettemaksuna makstud raha.

 

 • Kättetoimetamine
  CD-plaatide saatmine võtab aega 3–5 tööpäeva, sellest 2–3 päeva on saadetis teel.
  Postitasu ei lisandu. Väiksemad (kuni 3 plaati) tellimused jõuavad teie postkasti turvaümbrikus kirjana. Suuremad tellimused saadame kas Omniva pakiautomaati või postkontorisse, leppides saatmise üksikasjad Teiega enne kirja teel kokku.
 • MP3-failid saate pärast pangalingi kaudu maksmist kohe alla laadida. Juhul, kui maksate hiljem arve alusel, siis saate ligipääsu allalaadimiseks pärast arve tasumist.

Kaubaga tutvumine, vahetamine ja tagastamine
Teil on õigus 14 päeva jooksul kaup vahetada või tagastada. Tagastatav toode peab olema kahjustamata, CD-plaadi kileümbris võib olla eemaldatud. Toote tagastamise kulud kannab ostja. Kui soovite kaupa tagastada või vahetada, palun saatke e-kiri aadressile info@salasona.eu.

 

Isikuandmed
Tooteid on Teil võimalik tellida külalisena või registreerunud kasutajana. Registreerimisel küsime vaid neid andmeid, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Käsitleme isikuandmeid konfidentsiaalsena ja avaldame kolmandale osapoolele vaid juhul, kui see on vajalik kauba kohaletoimetamiseks või seadusega ettenähtud juhul.

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu