Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Pööripäeva sooviloits, jaanipäev

Sooviloits pööripäevaks

Pööripäevast kuni jaanipäevani on kõige valgem aeg, tulemaagia aeg. Tuli valgustab ja aitab tulevikku selgemalt näha. Tuli puhastab ja teeb uuele ruumi. Tulesoojus paneb sooviseemned hooga kasvama. Kirjuta jaanilaupäeval oma soov paberile ja keera paber rulli. Puhu rulli sisse 3 korda – nii puhud soovile hinge sisse. Hoia rulli käes ja loe Sooviloitsu, mille leiad allpool, vähemalt 3 korda. Kanna paberit endaga kaasas kuni jaanilaupäeva, 23. juuni õhtuni. Just enne keskööd võta tule ääres oma soov välja, loe loitsusõnad peale ja kui sa tunned, et õige hetk on käes, siis viska paber tulle.

Sooviloits sobib lausumiseks üksi või hulgakesi. Kui hulk rahvast koos, võib loitsida nii, nagu vana regilaulu lauldakse – üks loitsib rea ette ja teised kooris järgi. Teadjamees Vigala Sass ütles: Loitsu vägi on tema korduses, mida rohkem ketrad, seda suurema ja tugevama jälje ta jätab, seda tugevama impulsi ta annab. Pane taustaks mõnusad šamaanitrummi rütmid – valitud lugude lingid leiad allpool – ja saada oma soovid tulevaimude abiga tuleviku poole teele!

Saagu, saagu kõik mu soovid!
Saagu, saagu kõik su soovid!
Saagu meie südamesoovid
Imelisteks ilmutusteks!

Päikse puna paisutamas,
Kuu kuma kasvatamas.
Sõuab salasoovikene,
Tõuseb taevavõlvi alla.

Looja lahkus liigutagu,
salasoovi soojendagu.
Tuli terav tehku taiga,
Õhud õrnad õpetagu,
Veed vägevad veeretagu,
Maa mahlad andku maitset.

Kasvab salasoovikene,
ilmub asi imeline,
jõuab koju kullakene!

***

Salasõna soovitab loitsida mõjusa šamaanitrummi saatel. Siin on kaks valitud lugu:

Vali albumilt lugu 13. Shamanic Drums for Meditation.

Päikest!

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu