Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Salasõna uus plaat on lastele

Autor: | 3.11.2014
Märksõnad:

Detsembri alguses ilmub Salasõna neljas juhendatud meditatsioonide plaat pealkirjaga “LAPSE RÕÕMUKS”. Plaadi lood on lihtsad ja lastepärased meditatsioonid ehk juhendatud rännakud sisemaailma. Lapsed saavad sellega suurepäraselt hakkama! Iga lugu saab kuulata eraldi, samas moodustavad kõik lood koos õpetliku ja fantaasiarikka terviku. Kuna plaadi lood on erineva otstarbega, saab lapsevanem valida just selle loo, mida laps hetkel kõige rohkem vajab. Õpetaja saab lugusid läbi teha nii ühe lapsega kui grupis. Plaati tehes mõtlesime 5–10-aastaste laste peale, kuid oma lemmikloo võib siit leida igaüks.

“Lapse rõõmuks” lood on saadaval meie e-poes nii CD-plaadil, albumil kui ka ükshaaval mp3 failidena.
Vaata valikut e-poes.

Salasõna album "Lapse rõõmuks"

Lihtsad ja lastepärased juhendatud rännakud sisemaailma aitavad lapsel pilku endasse pöörata. Kui laps õpib oma sisemaailma juhtima, on tal lihtsam elus hakkama saada. Salasõna album “Lapse rõõmuks”. Hea elu loomise praktikad #4.

 

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu