Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Salasõna „Hea tunde õhtu“ kajastus

Autor: | 22.10.2013
Märksõnad: ,

Kuldkollasel sügisõhtul kogunes üle tosina naise osa saama Salasõna esimesest „Hea tunde õhtust“. Kadrioru veerel Life Design Studios toimunud õhtul arutlesid salasõnalised, mida tähendab inimeste loomuomane soov tunda end hästi.

Harjutasime juhendatud meelerännakute ja hingamispraktikate kaudu looma endas head tunnet. Täielik kohalolu kogu tähelepanuga, iseenda armastamine, tegelikkusega leppimine – need kõik on lihtsate praktikatega päriselt saavutatavad seisundid. Harjutamine teeb meistriks!

Hea tunde õhtu lõpetasime salasõnadega väestatud meeliergutava ja tervistava keelekastmega. Taimetee viis iga osalejani Eesti loodusest korjatud taimede raviväe ning vürtsi lisas hea tunde õhtul õhus hõljunud kogemustepilv.

Hea tunde õhtul osalejad said lisaks nõuannetele ja hea tunde kogemisele koju kaasa Salasõna CD-plaadi. Eestikeelsete juhendatud meelerännakute ja harjutuste saatel saab igaüks luua endas silmapilkselt meelerahu ning ergast ja keskendunud olekut – igal ajal ja igal pool!

Salasõna hea elu loomise praktikad on lihtsad ja mõjusad!

Telli praktikate plaat siit:

„Parim päev“

CD-plaadil kõlab viis praktikat, mis juhivad sind läbi kogu päeva, aitavad sul jääda rahulikuks ja keskendunuks ning tunda igast hetkest rõõmu.
Ole oma elu peremees. Loo iga oma päeva teadlikult ja julgelt.

„Keha kiituseks“

CD-plaadil kõlab viis praktikat, mis aitavad sul oma keha tähelepanelikult kuulata, talle puhkust lubada ning energiat ja väge koguda.
Keha on su hinge kodu. Kuula oma keha ja ole temaga sõber, nii teenib ta sind kaua ja hästi.

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu