Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Salasõna Hea tunde õhtu

Hea tunde õhtud

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Salasõna loob Hea Tunde Õhtuid koos juhendajate ja osalejatega. 2018. a sügisel toimuvat õhtute sarja korraldavad Salasõna kirjastus ja Holistika Instituut.

Koosviibimisel teeme rännakuid läbi oma keha, vaimu ja meelte, sest just siin sünnib HEA TUNNE. Mõnus ja leebe juhendamine viib sind kooskõlla looduslike rütmidega: vaatled valguse ja varjude mängu endas, ergutad ja lõõgastad keha ja vaimu. Praktikate ja juhendamise kaudu tunnetad elu sügavust, tervitad oma piiramatut potentsiaali ja lood harmooniat, mis läbi su enda maailma sünnib. Harmoonia (taas)loomine endas on sügavalt tervendav ja piiritult avardav kogemus.

Hea Tunde Õhtu praktikad on lihtsad ja mõjusad, jutuajamised on südamest südamesse, siirad ja hoolivad. Osalejad saavad kaasa sisemise tasakaalu, puhta ja ärksa vaimu, kerge sammu ning rõõmsa meele.

Hea Tunde Õhtuid juhendavad inimesed, kelle kutsumus on teiste toetav suunamine. Need on inimesed, kes oma olemuse ja eeskujuga inspireerivad ja arendavad.

Evelin Eikner ja Krista Sink osalevad Holistika Instituudi terapeudiõppes (klõpsa nimel, et lugeda juhendajate kohta pikemalt).
Õhtutele lisab imelise mõjuga hõngu ja mekki Katre Rahu valmistatav Hingerahu tee.

Vaata kava ja pane end õhtutele kirja. Kokku saame korra kuus teisipäeviti Holistika Instituudis, Tallinna kesklinnas. Täpsema info registreerimise kohta leiad allpool. Samuti saad lugeda õhtutel osalejate tagasisidet.

Salasõna Hea Tunde Õhtute juhendajad Evelin ja Krista räägivad videos, kuidas ennast (rohkem) armastada.

Õhtute kava

Detsembris toimub selle aasta viimane Hea Tunde Õhtu. Tule kostita end rahulikus keskkonnas hea energiaga ja taasta ühendus oma sisemise jõuallikaga.

11. detsember kl 17.30

SÜDAMEASJAD – Kui inimesed kuulaksid oma südamehäält, ei oleks maailmas sõdu ega konflikte

Juhendaja: Krista Sink

Süda mõistab enam kui aju iial teada võib! Südame tarkus juhib meid sellise eluni, millest oleme alati unistanud. Õpi oma südant – oma parimat teejuhti – tähele panema, kuulama ja usaldama. Süda mõjutab kogu keha oma rütmi kaudu. Mida rahulikum on Su süda, seda mõnusamalt tunneb end ülejäänud keha.

ÕHTU EESMÄRK: Teeme praktikaid, mis aitavad Sul taastada kontakti oma südamehäälega. Sa õpid oma südant usaldama ja tead, kuidas enda eest parimal viisil hoolt kanda.

***

Osalejad jagavad oma kogemusi ja tundeid:

29. augustil toimunud Hea Tunde Õhtu peaproovis osalejad:

„Suur tänu sisuka ja paitava õhtu eest. Minu praktiline meel on väärtusliku ajakasutusega väga rahul!“

„Enda armastamise teema puudutas mind lähedalt. See on raske, kuid ma tean, et olen õigel teel. Mul on head juhendajad, kelle antud õpetuse ja tehnikate kaudu saan enda armastamise imelist tunnet kogeda.“

„Osalesin esimest korda ja mediteerisin esimest korda elus. Atmosfäär oli hästi toetav. Olen rahul, et ma tulin.“

„Hea tunde õhtul kogetud meditatsioonid aitasid mind mõnusalt tuua tähelepanu enda kehasse ning olid äärmiselt lõõgastavad. Kui meditatsioonide järgselt tundsin end rõõmsa ja tasakaalukana, siis järgnevatel päevadel kogetud protsess näitas, et see tegelikult puudutas minus sellist kohta, kuhu ma iseseisvalt mediteerides jõudnud ei olnud. Suurim tänu, sest just see ongi oluline kui iga päev saan olla iseenda parim kaaslane ja muutuda endaga lähedasemaks.”

„See kogemus oli nagu enda sisemise teekonna vaatamine. Kogesin rahulolu ja lõõgastust igapäeva pingetest. Õhtu jooksul tundsin õnnetunnet, tänulikkust ja armastust.“

***

Koht ja registreerimine

Salasõna Hea Tunde Õhtud toimuvad korra kuus teisipäeviti Holistika Instituudis Tallinna kesklinnas aadressil Endla 15, 4. korrus. Siit leiad täpsemad juhised.

Selle aasta viimane Hea Tunde Õhtu toimub 11. detsembril.

Õhtu algab kl 17.30 ja lõpeb kl 19.30 paiku.

Registreerimiseks saada palun e-kiri aadressil info@salasona.eu.
Liitu teiste huvilistega ja jälgi ürituste kohta värsket infot Facebookis.

Osalustasu

Osalemise eest saab tasuda ettemaksuna või sularahas kohapeal.

  • Ettemaksuga tasudes on osalustasu 12 €.
  • Kohapeal on õhtul osalemise tasu 15 €.

Ettemaksu saab tasuda Salasõna OÜ kontole EE282200221055722167.

Selgitusse märgi palun “Hea Tunde Õhtu”. Kui soovid arvet, siis anna meile registeerimisel teada.

Kohtumiseni hea tundega!

 

***

Juhendajad:

 

Evelin Eikner

Evelin Eikner

Huvi meditatsiooni vastu oli mul kaua enne seda, kui praktikani jõudsin. Küll nappis oskusi, küll näis kiirest päevast puudu olevat aeg meditatsiooni jaoks. Juhendatud meelerännakud on olnud selles mõttes vabastav kogemus – oskuste pärast pole vaja muretseda ja aega läheb vähe. Eriti võrreldes saadava kasuga. Meelerännak annab mulle hetke vaikust tavapärastest mõttemustritest. Vaid nii saan kuulda iseennast. Ja siis on palju lihtsam ja rõõmsam edasi toimetada. Uudishimu iseenda meeles toimuva vastu on mind tänaseks toonud Holistika Instituudi terapeudiõppe 3. kursusele. Nüüd on mul suur rõõm juhendatud meelerännakuid jagada ka teiega.

 

Krista Sink

Krista Sink

Oma esimesed meditatsioonid tegin pea kümme aastat tagasi joogatunnis ning see kogemus oli kui armastus esimesest hetkest. Kuna tunne kehas oli niivõrd lõõgastav ja meel rahunenud, siis joogast ja meditatsioonist sai mu igapäeva osa. Loomuliku teekonnana õppisin lastejooga õpetajaks

ning tänased õpingud Holistika Instituudis on meditatsioonile andnud hoopis sügavama tähenduse. Armastavas, hoitud ja toetatud keskkonnas lihtsate juhendatud meelerännakute abiga sukeldun veelgi sügavamale iseendasse ja märkan mida vajan, mis on just mulle hea ning mida mu intuitsioon sosistab. Kuulatades, tunnetades ja usaldades neid sosinaid on mu elus nüüd palju rohkem rõõmu, lihtsust, armastust, tasakaalu ja rahu. Tunnen, kuidas armastan iseennast, oma elu, inimesi ja kogemusi.

Olen rõõmuga Sind juhendamas Hea Tunde õhtutel, et saaksid luua harmooniat, mis läbi Su enda maailma sünnib.

 

***

Registreeri end Hea Tunde Õhtutele!

***

Katre Rahu

Teemeister Katre Rahu

Katre teeb meile HINGERAHU TEED, mis sisaldab angervaksa, melissi ja salveid.
See tee juhatab meid sügavale endasse – enesearmastuse teele. Tee tasakaalustab, avab armastuse energia voolama ning tugevneb loomisjõud ja intuitsioon. Meliss aitab leida rahu ja õnne enda sees, melissi peetakse enesearmastamise taimeks. See on armastuse tee, need taimed moodustavad täiusliku harmoonia, mida kroonib salvei maagiline ja kaitsev olemus. Keha ja meeli täitev rõõm, täius ning soojus valguvad Sinusse.

Katre on enda kohta öelnud nii: „Olen Irje Karjuse Herbaatika kooli õpilane ja HEA UNE Kaisupatjade looja. Mind paeluvad inimeseks olemise müsteeriumid, looduse sõnumid ja õpetused.“

 

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg.kood 12329314
Swedbank a/a 221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 50 76 670
info@salasona.eu