Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Salasõna Hea tunde õhtu

Hea tunde õhtud

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Salasõna loob Hea Tunde Õhtuid koos juhendajate ja osalejatega. 2018. a sügisel toimuvat õhtute sarja korraldavad Salasõna kirjastus ja Holistika Instituut.

Koosviibimisel teeme rännakuid läbi oma keha, vaimu ja meelte, sest just siin sünnib HEA TUNNE. Mõnus ja leebe juhendamine viib sind kooskõlla looduslike rütmidega: vaatled valguse ja varjude mängu endas, ergutad ja lõõgastad keha ja vaimu. Praktikate ja juhendamise kaudu tunnetad elu sügavust, tervitad oma piiramatut potentsiaali ja lood harmooniat, mis läbi su enda maailma sünnib. Harmoonia (taas)loomine endas on sügavalt tervendav ja piiritult avardav kogemus.

Hea Tunde Õhtu praktikad on lihtsad ja mõjusad, jutuajamised on südamest südamesse, siirad ja hoolivad. Osalejad saavad kaasa sisemise tasakaalu, puhta ja ärksa vaimu, kerge sammu ning rõõmsa meele.

Hea Tunde Õhtuid juhendavad inimesed, kelle kutsumus on teiste toetav suunamine. Need on inimesed, kes oma olemuse ja eeskujuga inspireerivad ja arendavad.

Evelin Eikner ja Krista Sink osalevad Holistika Instituudi terapeudiõppes (klõpsa nimel, et lugeda juhendajate kohta pikemalt).
Õhtutele lisab imelise mõjuga hõngu ja mekki Katre Rahu valmistatav Hingerahu tee.

Vaata kava ja pane end õhtutele kirja. Kokku saame korra kuus teisipäeviti Holistika Instituudis, Tallinna kesklinnas. Täpsema info registreerimise kohta leiad allpool. Samuti saad lugeda õhtutel osalejate tagasisidet.

Õhtute kava

 16. oktoober kl 17.30

KEHA Sinu lähim sõber või kummaline, tundmatu kaaslane?

Juhendaja: Krista Sink

Keha on Sinu truu sõber. Milline on Sinu suhe oma kehaga?

Keha on hinge kodu. Ta vajab Sinu tähelepanu ja hoolimist. Kui oskad oma keha kuulata ja temaga koostööd teha, saab kehast Sinu tark teejuht ja hea sõber. Tunned end siis oma kehas mõnusalt, naudid elu värve ja maitset. Austatud ja kuulda võetud keha teenib Sind kaua ja hästi.

Kes küll ütleks, mida mõelda ja kuidas tegutseda, et kaal oleks normis, tervis korras ja enesetunne hea? Parim nõuandja on Sinu enese keha! Su keha tahab olla terve ja elujõuline ning annab Sulle pidevalt vihjeid. Kas oskad teda kuulata?

ÕHTU EESMÄRK: Teeme praktikaid, mis aitavad Sul oma keha vajadusi tähele panna, teda armastavate silmadega vaadata ja tervendada.

***

6. november kl 17.30

LOOMISE IMELINE KERGUS Kuidas luua endale PARIM PÄEV iga päev?

Juhendaja: Evelin Eikner

Võimas on taipamine, et Sa oled OMA ELU LOOJA! Äärmiselt tiivustav ja jõudu andev!

Sina juhid oma elu, andes sellele elu ja väge oma tähelepanuga. Tähelepanu on kui eluvesi –see, millel on Su tähelepanu, kasvab. Kas tead, kus on Sinu tähelepanu? Kui tahad oma elus paremat kvaliteeti, rohkem häid võimalusi, paremaid suhteid, siis õpi oma tähelepanu teadlikult suunama. See lihtne õpetus vajab ellu rakendamiseks järjepidevat harjutamist.

ÕHTU EESMÄRK: Teeme praktikaid, mis teevad Sinust oma elu Looja. Sa õpid oma elus kohal olema, oma päeva rõõmu ja kergusega looma ning oma loomingut nautima.

***

11. detsember kl 17.30

SÜDAMEASJAD – Kui inimesed kuulaksid oma südamehäält, ei oleks maailmas sõdu ega konflikte

Juhendaja: Krista Sink

Süda mõistab enam kui aju iial teada võib! Südame tarkus juhib meid sellise eluni, millest oleme alati unistanud. Õpi oma südant – oma parimat teejuhti – tähele panema, kuulama ja usaldama. Süda mõjutab kogu keha oma rütmi kaudu. Mida rahulikum on Su süda, seda mõnusamalt tunneb end ülejäänud keha.

ÕHTU EESMÄRK: Teeme praktikaid, mis aitavad Sul taastada kontakti oma südamehäälega. Sa õpid oma südant usaldama ja tead, kuidas enda eest parimal viisil hoolt kanda.

***

Osalejad jagavad oma kogemusi ja tundeid:

29. augustil toimunud Hea Tunde Õhtu peaproovis osalejad:

„Suur tänu sisuka ja paitava õhtu eest. Minu praktiline meel on väärtusliku ajakasutusega väga rahul!“

„Enda armastamise teema puudutas mind lähedalt. See on raske, kuid ma tean, et olen õigel teel. Mul on head juhendajad, kelle antud õpetuse ja tehnikate kaudu saan enda armastamise imelist tunnet kogeda.“

„Osalesin esimest korda ja mediteerisin esimest korda elus. Atmosfäär oli hästi toetav. Olen rahul, et ma tulin.“

„Hea tunde õhtul kogetud meditatsioonid aitasid mind mõnusalt tuua tähelepanu enda kehasse ning olid äärmiselt lõõgastavad. Kui meditatsioonide järgselt tundsin end rõõmsa ja tasakaalukana, siis järgnevatel päevadel kogetud protsess näitas, et see tegelikult puudutas minus sellist kohta, kuhu ma iseseisvalt mediteerides jõudnud ei olnud. Suurim tänu, sest just see ongi oluline kui iga päev saan olla iseenda parim kaaslane ja muutuda endaga lähedasemaks.”

„See kogemus oli nagu enda sisemise teekonna vaatamine. Kogesin rahulolu ja lõõgastust igapäeva pingetest. Õhtu jooksul tundsin õnnetunnet, tänulikkust ja armastust.“

***

Koht ja registreerimine

Salasõna Hea Tunde Õhtud toimuvad korra kuus teisipäeviti Holistika Instituudis Tallinna kesklinnas aadressil Endla 15, 4. korrus. Siit leiad täpsemad juhised.

Õhtud toimuvad 16.10, 6.11 ja 11.12.

Õhtud algavad kl 17.30 ja lõppevad kl 19.30 paiku.

Registreerimiseks saada palun e-kiri aadressil info@salasona.eu.
Pane kirja kuupäevad, millal soovid osaleda ning osalejate nimed, kui registreerid lisaks endale veel kaaslasi.

Liitu teiste huvilistega ja jälgi ürituste kohta värsket infot Facebookis.

Osalustasu

Osalemise eest saab tasuda ettemaksuna või sularahas kohapeal.

Ettemaksuga tasudes:

  • Ühel õhtul osalemine 12 €
  • Kolmel õhtul osalemine 30 €  (eelmüügist ostetud pileteid saab kasutada paindlikult: anda edasi sõbrale, kui ise ei saa osaleda või tulla mõnel õhtul koos sõbraga)

Ettemaksu saab tasuda Salasõna OÜ kontole EE282200221055722167.
Selgitusse märgi palun “Hea Tunde Õhtu” + õhtu(te) kuupäev(ad).
Kui soovid arvet, siis anna meile registeerimisel teada.

  • Kohapeal on õhtul osalemise tasu 15 €.

Kohtumiseni hea tundega!

 

***

Juhendajad:

 

Evelin Eikner

Evelin Eikner

Huvi meditatsiooni vastu oli mul kaua enne seda, kui praktikani jõudsin. Küll nappis oskusi, küll näis kiirest päevast puudu olevat aeg meditatsiooni jaoks. Juhendatud meelerännakud on olnud selles mõttes vabastav kogemus – oskuste pärast pole vaja muretseda ja aega läheb vähe. Eriti võrreldes saadava kasuga. Meelerännak annab mulle hetke vaikust tavapärastest mõttemustritest. Vaid nii saan kuulda iseennast. Ja siis on palju lihtsam ja rõõmsam edasi toimetada. Uudishimu iseenda meeles toimuva vastu on mind tänaseks toonud Holistika Instituudi terapeudiõppe 3. kursusele. Nüüd on mul suur rõõm juhendatud meelerännakuid jagada ka teiega.

Krista Sink

Krista Sink

Oma esimesed meditatsioonid tegin pea kümme aastat tagasi joogatunnis ning see kogemus oli kui armastus esimesest hetkest. Kuna tunne kehas oli niivõrd lõõgastav ja meel rahunenud, siis joogast ja meditatsioonist sai mu igapäeva osa. Loomuliku teekonnana õppisin lastejooga õpetajaks

ning tänased õpingud Holistika Instituudis on meditatsioonile andnud hoopis sügavama tähenduse. Armastavas, hoitud ja toetatud keskkonnas lihtsate juhendatud meelerännakute abiga sukeldun veelgi sügavamale iseendasse ja märkan mida vajan, mis on just mulle hea ning mida mu intuitsioon sosistab. Kuulatades, tunnetades ja usaldades neid sosinaid on mu elus nüüd palju rohkem rõõmu, lihtsust, armastust, tasakaalu ja rahu. Tunnen, kuidas armastan iseennast, oma elu, inimesi ja kogemusi.

Olen rõõmuga Sind juhendamas Hea Tunde õhtutel, et saaksid luua harmooniat, mis läbi Su enda maailma sünnib.

 

***

Registreeri end Hea Tunde Õhtutele!

***

Katre Rahu

Teemeister Katre Rahu

Katre teeb meile HINGERAHU TEED, mis sisaldab angervaksa, melissi ja salveid.
See tee juhatab meid sügavale endasse – enesearmastuse teele. Tee tasakaalustab, avab armastuse energia voolama ning tugevneb loomisjõud ja intuitsioon. Meliss aitab leida rahu ja õnne enda sees, melissi peetakse enesearmastamise taimeks. See on armastuse tee, need taimed moodustavad täiusliku harmoonia, mida kroonib salvei maagiline ja kaitsev olemus. Keha ja meeli täitev rõõm, täius ning soojus valguvad Sinusse.

Katre on enda kohta öelnud nii: „Olen Irje Karjuse Herbaatika kooli õpilane ja HEA UNE Kaisupatjade looja. Mind paelub inimeseks olemise müsteeriumid, looduse sõnumid ja õpetused.“

 

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg.kood 12329314
Swedbank a/a 221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 50 76 670
info@salasona.eu