Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Keha väärib kiitust! + FOTOD esitluselt

Autor: | 10.05.2013
Märksõnad: ,

2. mail esitlesime Salasõna teist juhendatud meditatsioonide plaati „Keha kiituseks“.

Kui meie esimene plaat „Parim päev“ oli justkui eelhäälestus sisemaailmas rändamiseks, siis teise plaadiga liigume iseendale aina lähemale – uurime ja tervendame oma keha ning õpime teda armastavate silmadega vaatama.

Salasõnalised avasid esitlusel „köögi ukse“ ja rääkisid meelerännakute valmimise tagamaadest. Kuulasime lugude katkendeid ja tegime koos läbi Kadi Toomi sisselauldud võimsa hääleharjutuse.

Dr. Toomas Põld Qvalitase Arstikeskusest tuletas kuulajatele meelde, kuidas iga mõttes või häälega lausutud sõna meie keha mõjutab ja kui oluline on ise oma tervise eest vastutus võtta.

Saime osalejatelt toredat tagasisidet, et meie meelerännakud on lühikesed, lihtsad ja suureks abiks igapäevases kiirustamises. Samuti saime palju häid ideid uuteks meelerännakuteks. Kõige rohkem soovitakse vabaneda igapäevasest pingest ning leida enda sees vaikus ja rahu. Tähtsal kohal on ka usk endasse, enda armastamine ja tänulikkus. Meil on hea uudis! – Salasõnal on sellised meelerännakud juba töös!

Loosiõnn naeratas Anne Adamsile, kes sai kingituseks meie uue plaadi.

 

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu