Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Ilmus Salasõna CD-plaat “Parim päev”

Ilmunud on uus juhendatud meditatsioonide ehk meelerännakute CD-plaat “Parim päev. Hea elu loomise praktikad #1,” mille andis välja Salasõna nimeline loominguline kollektiiv. Plaat on 100% eestimaine: meelerännakute tekstid, taustamuusika ja plaadi kujundus on eesti autorite looming. Plaadi esitlus toimub teisipäeval, 20. novembril kell 17:30 Tallinnas Viru keskuse Rahva Raamatu poes. Salasõna on loodud Holistika Instituudi egiidi alla koondunud initsiatiivgrupi poolt. Asutajaliikmeid ühendab loomingulise eneseväljenduse soov ning praktiline enesearengu kogemus. Salasõna esimene loometöö on hea elu loomise praktikate sari.

Salasõna hea elu loomise praktikad on juhendatud meditatsioonid, sisendused ja harjutused, mis aitavad sul oma elu iga päev teadlikult ja julgelt luua. Need juhivad sind läbi kogu päeva, aidates kuulajal jääda rahulikuks ja keskendunuks ning tunda igast hetkest rõõmu.

„Meie kogemus näitab, et juhendatud meditatsioonide järele on suur praktiline vajadus. Just seepärast me oma meelerännakuplaadi tegime – julgustuseks algajatele ja innustuseks kahtlejatele. Salasõna plaat on nagu eesti oma Tark Mees Taskus: käepärane, praktiline ja lihtne. Lisaks ka kodumaine, kuna nii meelerännakute tekstid, taustamuusika kui plaadi kujundus on eesti autorite looming,“ selgitab Salasõna liige Kadi Kütt.

Salasõna toimkonna liikmed on Marina Eberth, Kadi Kütt, Jana Reidla ja Iris Meigas. Plaadi muusika autorid on Glen Pilvre ja Kadi Toom. Kujunduse teostas loovagentuur Velvet.

Salasõna hea elu loomise praktikate sarja esimese CD-plaadi „Parim päev“ esitlus toimub teisipäeval, 20. novembril 2012 kell 17:30 Viru keskuse Rahva Raamatu poes (4. korrus). Räägime Salasõna sünniloost ning loomise kogemustest nii suures kui väikses plaanis.

Tutvu plaadi lugudega Salasõna e-poes.

Soovime sisukaid meelerännakuid!

Salasõna CD "Parim päev"

Juhendatud meditatsioonid ehk meelerännakud ja sisendused, mis aitavad sul olla oma parima päeva looja ja tunda igast hetkest rõõmu. Salasõna CD “Parim päev”. Hea elu loomise praktikad #1.

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu