Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

15 minutit pööripäeva maagiat

Autor: | 21.12.2015
Märksõnad: , , , ,

Käes on talvine pööripäev 2018. Me elame kalendrite ja kellade järgi ja võib tunduda, et aeg liigub ühtlase kiirusega. Tegelikult see nii ei ole. Talvisel pööripäeval seisab aeg paigal ja moodustub eriline ajasilmus. Meie jaoks koosneb aeg minevikust, olevikust ja tulevikust, kuid nende aluseks on igavikuline ehk maagiline aeg. Pööripäeval puutuvad need erinevad ajad kokku ja siis tekibki ajasilmus, mis on 24 tundi pikk. Talv algab kohe peale keskööd,  22. detsembril 2018 kell 0.23 ning 12 tundi enne ja 12 tundi pärast seda on aasta kõige maagilisem aeg, mil saame vabaneda minevikutaagast ja luua õnnelikku tulevikku. Niisiis – pööripäeva maagia aeg algab täna, 21. detsembril, päeval kell 12.23 ja lõppeb laupäeval 22. detsembril 12.23.

Kuidas 15-minuti maagiat teha?

See tseremoonia on nii lihtne, et varasema kogemuse puudumine pole mingiks takistuseks. Pööripäeva ajasilmuses saab igaühe enda sisemine tarkus tööle hakata. Sul pruugib vaid alustada ja su sisemine tarkus aitab sind, tuues pähe just sinu jaoks õiged mõtted.

1. Ettevalmistused. Maagia algab vajalike vahendite leidmisest. Värvid mängivad tseremoonias olulist osa. Otsi välja 1 valge küünal ja 7 värvilist asja: must, valge, kollane, sinine, punane, roheline ja kuldne. Need võivad olla suured või väikesed asjad. Mina valisin näiteks mustade kaantega märkmiku, valge paberilehe, kollaseks värvitud puust päikese, väikese sinise siidsalli, punase küünla, rohelise kuuseoksa ja kuldse ümmarguse kuuseehte.

2. Kolm tähtsat asja.

  • Keskendumine on kõige olulisem. Tseremooniaks on vaja rahulikku kohta. Maagiat ei pea tingimata üksi tegema. Sõprade, pere või armastatuga koos tehtud tseremoonial on nii mitu korda rohkem väga kui on sellest osa võtvaid inimesi. Kui aga eelistad üksi tegutsemist, siis vajad kohta, kus saad 15 minutit omaette olla. Kui kodus pole kohta, siis soojad riided selga ja õue. Talvine hämarus ja karge loodus loovad maagiale eriti väekad raamid. Valge küünal võiks olla õues kaasas klaastopsis, et tuul seda ära ei puhuks. Kui aga üldse mingit kohta pole, siis sobib ka vannituba. Uks kinni ja maagia võib alata!
  • Taotlus on samuti tähtis. Kui alustad, siis pane põlema valge küünal ja lausu taotlus: Ma soovin, et kõik toimub minu enda ja kogu universumi kõige kõrgemaks hüvanguks.
    Mõned pelgavad endale head soovida, sest kardavad olla egoistid. Kui sa arvad, et keegi teine jääb millestki ilma, kui sa endale rohkelt head soovid, siis sa eksid. Universumi igavikulisel tasandil valitseb küllus. Kõike saab luua ja enda juurde materiaalsesse maailma tuua, kui vaid oskad. Ma ei väsi imestamast selle üle, et mingil imelisel moel saavad kõigi soovijate soovid täidetud ning üldine harmoonia sellest ei vähene, vastupidi – harmoonia ja tasakaal meie ümber ja sees vaid suureneb.
  • Tänulikkus on manifesteerimise alustala. Hoia tänulikkust oma meeles ja südames kogu aeg ja seda isegi siis, kui keskendud minevikusündmustele, mis on toonud su ellu kannatusi. Pole halba heata. See, mida me halva hulka liigitame, on hoopis väärtuslik õppetund. Las maagiline ajasõlm aitab seda näha!

3. Tseremoonia.

  • Esimesed 5 minutit kulub mineviku puhastamiseks ja lahtilaskmiseks. Võta oma käte vahele must ese. Seejärel mõtle minevikus toimunule. Pole oluline, kas lähiminevikule või kaugemale minevikule, sest ajasilmuses sulavad ajad kokku. Mida sa oma ellu enam ei soovi? Millel on aeg minna? Millest sa tahad lahti lasta? Hingevalu, reetmine, solvumine, hirmud, enesekindluse puudus, vaesus, igavus, halb tervis, üksindus … Hinga sügavalt sisse, keskendu mõttes sellele, millest sa lahti lased. Nüüd aseta musta eseme peale valge ese. Hinga pikalt ja mõnuga välja ja lase minevikul minna. Tee seda just nii mitu korda, kui mitu asja, olukorda, inimest sa tahad saata minevikku. Usu mind – ajasilmus võtab need vastu ja nad kaovad vuhinal musta auku.
  • Järgmise 5 minuti jooksul keskendu olevikule. Võta ühte kätte sinine ese ja teise kollane ese. Mõtle sellele, mille jätkumist sa oma elus soovid. Mis on hästi? Mis sulle meeldib? Mis toob rõõmu? Valgusta oma soovi kollase värviga, mis annab elujõudu ja sinise värviga, mis annab su soovile rahu ja stabiilset jätkuvust. Keskendu soov soovi haaval järjepanu kõigele, mida soovid jätkuvat.
  • Viimase 5 minuti jooksul suuna oma taotlus tulevikku. Võta kätte punane ja roheline ese. Punane sümboliseerib tuld ja roheline armastust. Mõtle sellele, mida tulevikult soovid. Mida sa soovid järgnevaks aastaks? Järgnevaks 5 aastaks? 10 aastaks? Keskendu oma soovile ja saada sellele rohelist armastuse värvi kogu südamest. Seejärel aseta kujutluses oma soov tulevikku ning pane selle kohale põlema punane tuli. Ära ole oma soovidega tagasihoidlik. Soovida võib kõike, sest sa oled parimat väärt. Sa ei pea teadma, kuidas Universumi jõud su soove täidavad. Nad täituvad kindlasti. Lihtsalt mõnikord on aeg soovimise ja täitumise vahel nii pikk, et me oma algset igatsevat mõtet enam ei mäletagi. Pööripäeva maagia aitab täideminekule tublisti kaasa.
  • Tänamine. Lõpetuseks võta kätte kuldne ese. Tunneta tänu oma südames ja oma kujutluses raputa kuldset sära nii minevikule, tulevikule kui olevikule. Sa oled teinud oma parima. Lase oma soovid vabaks, anna need nüüd universumi loovate jõudude kätte.

Pööripäeva maagiline aeg toob sulle võimaluse oma elu muuta. Võta sellest kinni ja loo koos ajasilmusega!

kyynlaspiraal

Loe ka: Salapaik südames

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu