Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Toome talvepimedusse maagia valgust

Autor: | 21.12.2014
Märksõnad: ,

Käes on talvine pööripäev. Esmaspäeva, 22.detsembril öösel kell 1:02 siseneme aasta kõige pimedamasse aega, mil Päike taevavõlvil seisab päris paigal. Vanarahvas ütles, et Päike magab pesas. Pealtnäha on kõik hämar ja täiesti vaikne, kuid vaikuses on looduse sügavuses tärkamas valguse seeme. Viis maagilist päeva 21. – 25. detsembrini on aastaringi vägevaim aeg, sest valguse jõud võidavad pimeduse just nüüd. Võta endale aega ja anna maagiaga oma elurattale selline hoog sisse, et see kõriseb rõõmsalt kogu järgmise aasta ning toob su ellu kõike seda, millest seni vaid salaja unistanud oled! Mida ette võtta, et looduse vibratsioonidega kaasa võnkuda?

Puhastamise aeg

21. detsember on toomapäev. Korista ja pese, nühi ja tuuluta. Tee kapid korda, vabane mustusest ja vanadest asjadest, et uuele õnnele ruumi teha. Kustuta oma arvutist vähemalt 21 vana meili või dokumenti ja tee desktop korda. Kui meilindus on üle pea kasvanud, siis kustuta 2 x 21 meili või 3 x 21 meili või 4 x 21 meili või isegi 100 x 21 või rohkem meili. Loenda neid kustutamise ajal, sest arvude maagia on tähtis!

Maksa ära tasumata arved ja anna tagasi võõrad asjad. Kes toomapäeval laenatud asja omanikule tagasi annab, saab aasta jooksul 21 korda uutest asjadest rõõmu tunda. Uued asjad ei ole alati asjad – need võivad samahästi olla õnnehetked millegi uue katsetamisest ja proovimisest.

Kui sa oled kellelegi võlgu, siis nüüd on käes aeg oma võlg tagasi maksta. Kui sul pole võimalik seda teha, saad raharatta pöörlema panna nii, et paned 21 senti ühesendistes müntides kenasse kotikesse ja viid toomapäeval laenuandjale. Ise ütled: „Suured tänud laenajale, siin on suure raha seeme!“

Ära toomapäeval metsa puid raiuma mine. Loodus on vaikne ja magab, ära mine rahu rikkuma.

Püha aeg

22. – 24.detsembrini on päevapesa ehk jõulud – see on nii püha aeg, et ära töötegemisele isegi mõtle. Looduse vaikus on näiline, sest pungades tärkab uus elu ja karuema valmistub oma koopas poegade sünniks. Neil pimedatel päevadel saame tärkavale valgusele jõudu anda, kui toome valgust oma koju ja iseendasse.

Sooviküünla valgus. Too koju piisavalt küünlaid, et tulevalgusega loodusele toeks olla. Neil kolmel pühal päeval mõtle sellele, mida sa järgmisel aastal oma ellu soovid. Pane 22. detsembri hommikul põlema sooviküünal, just sellist värvi, mida oma aastasse juurde tahad tuua. Kui tahad rohkem energiat, siis punane, kui elujõudu ja seksuaalsust, siis oranž, kui soovid rõõmu ja tahtetugevust, siis kollane, kui armastust, siis roheline küünal. Kui tahad saada paremaks suhtlejaks ja oma tõde rääkida, siis helesinine, kui tahad näha seda, mida palja silmaga ei näe, siis sinine ja kui tahad, et kõik su energiakanalid päriselt lahti läheksid, siis lilla küünal.

Küünla kõrvale sea ritta nii palju pähkleid või seemneid, kui sul on järgmiseks aastaks soove. Pähklid ja seemned sümboliseerivad eluseemet. Pane pähklid ritta spiraalina – esimene pähkel üsna küünla kõrvale ja edasi ringis ümber küünla. Kui esimene ring on soovipähkleid täis saamas, siis ära ringi sulge – kasvata sellest järgmine ring, nii et soovid on reas aina laienevate ringidena ümber küünla. Kui päeva jooksul tuleb mõni uus soov meelde, siis lisa oma soovispiraalile pähkleid juurde. Spiraal on kujund, mis kasvatab ja õnneenergia kasvades saavad su soovid väge juurde.

Armastuse valgus. Püha aeg on selleks, et tuua peresse armastuse valgust. Ole armsate inimeste seltsis ja söö rohkesti häid sööke, et külmal ajal oleks ikka natuke mõnusat talvepekki keha soojendamas. Ole helde ja tee kingitusi. Kui sa tahad järgmisel aastal palju võtta, siis nüüd on aeg, et palju anda. Kui teised unustavad sulle anda, siis anna endale ise, sest Universumi vooluseadus ütleb: andmine ja võtmine peavad olema tasakaalus.

Andestamise valgus. Väga palju valgust hinge toob andestamine. Kui sa tõepoolest tahad olla järgmisel aastal muredest prii, siis palu andeks neilt, kellele sina oled haiget teinud, anna andeks inimestele, kes on sulle haiget teinud ja loomulikult anna andeks iseendale. Iseendale andestamine on andestamise süda – kui see jääb tegemata, siis õnneratas veerema ei lähe. Kui sa täpselt ei tea, kuidas seda kõike peaks tegema, siis võib Salasõna meditatsioon„Andestamise kunst“ sulle suureks abiks olla. Paned loo käima, klapid pähe ja teed juhendamise järgi kaasa.

Vaimuvalgus. Pimedal ajal sobib ka vaimuvalguse paistel istumine – loe raamatuid või vaata valgustavaid filme, kuula heledat ja valget muusikat.

Tänamise aeg

25.detsembril ole valmis valgust tervitama ning loodust tänama. Täna Päikest ja iseennast selle eest, et elu jätkub. 25. detsembri hommikul on aeg võtta soovispiraali pähklid ja need ära süüa. Soovipähklite söömine on püha tegevus, mille ajal niisama juttu ei räägita. Ole oma soovidele keskendunud ja söö täie tähelepanuga – söömisega võtad sa oma soovid täielikult vastu ja järelikult vastutad nende eest 100%. Universumile selline vastutus meeldib, ta ei salli vastutustundetuid laiskureid, kes ainult ootavad seda, et hea õnne peal niisama liugu lasta.

Kui pähklid on söödud, on aeg öelda õnnesõnad, mis sa ise oled koostanud. Õnnesõnad on üks-kaks lauset, milles sa tänad juba ette kõige selle hea eest, mis su ellu mühinaga tuleb. Õnnesõnadesse põimi sisse järgmised imelised sõnad: „valgus“, „elu“, „õnneratas“ ja „tänan“.

Mõtle, kellele sa oled tänulik ja täna vähemalt ühte inimest, kirjuta talle tänukiri või võta telefon, helista ja ütle talle seda. Kui see inimene on lausa su kõrval, siis pane talle käed ümber kaela, vaata silma sisse ja täna kogu südamest.

Päev on küll kõigest 6 tundi pikk, aga mine siiski valgel ajal loodusesse ja täna loodusvaime.

Pikad pühad on ehk tekitanud sinus soovi hakata koristama ja korda looma. Hoia end siiski vähemalt niikaua tagasi, kui soovipähklid söödud ja õnnesõnad öeldud. Vanarahvas ütles, et põrandat ei maksa sel päeval pühkida – võid oma õnne minema pühkida.

Päevade pikenemine algab 25. detsembril, päike väljub siis pesast ja toob iga päevaga meie ellu rohkem valgust. Päikest!

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu