Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Suvise pööripäeva rituaal

Autor: | 21.06.2015
Märksõnad:

Pühapäeval 21. juunil on suvine pööripäev. Siseneme päikesevalguse kõrgaega, mis kestab kuni jaanipäevani 24. juunil. Kui sa nüüd targalt talitad, siis saad tulemaagia enda kasuks tööle panna ning kasvatada elujõudu ja parandada tervist, teravdada intuitsiooni, avada loomingu väravad ja tuua ellu armastuse soojust. Loe allpool Salasõna pööripäeva rituaalist ja tee see kaasa.

Kirjuta pööripäeval oma soov paberile ja keera paber rulli. Rulli ümber keeruta 7 keerdu kollast lõnga, iga keeru juures pöördu Päikese poole ja korda oma soovi. Hea, kui saadad soovid teele loitsu kujul näiteks nii: “Päike, päike, elu algus, saada mulle vaimuvalgus!” Kanna paberit kaasas, jaanilaupäeval tantsi sellega ümber tule vähemalt 7 ringi ja õhtu lõpuks viska lõkkesse. Kui tahad kasvatada rikkust, pane pööripäeval taskusse 3 münti. Kõlista neid taskupõhjas aeg-ajalt ja kujutle, et soovitud rikkus on sul juba olemas. Jaanilaupäeval viska mündid lõkkesse ja ütle tulele: “Tuli, tuli, tuli hea, minu rikkus kasvab pea!” Armastuse ja kire kasvatamiseks korja pööripäeval 7 sorti taimi ja tee neist kimbuke, mille ümber paned kollase paela. Eriti suure armuväega on kollased lilled. Jaanilaupäeval võta kimp lõkke äärde kaasa ja täpselt keskööl viska see tulle, lausudes: “Tuli, tuli, elu kuld, anna mulle armutuld.” Päikest!

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu