Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Marit Kuusk

Marit Kuusk

Autor: | 13.11.2015

CD-plaat “Lapse rõõmuks”

“Ma olen väga tänulik, et te lõpuks ka lastele sellise plaadi tegite. Minu väike armas laps armastab väga vihatantsu saatel rokkida. Laste absoluutne lemmik on aga unelaul. Oleme Salasõna plaadil olevatel teemadel pikki ja põnevaid arutelusid maha pidanud ja lapsed on lugude põhjal ka lõpmata põnevaid pilte joonistanud. Ma arvan, et see plaat võiks olla igas kodus, kus on väiksed lapsed. Need lood annavad lapsele turvatunnet, usku endasse, oma erilisusesse ja headusesse. See on väga hea tugi lapsevanemale ja lapsele. Kuid see plaat puudutab sügavalt ka mind ennast – ilmselt siis last minu sees. Olen isegi neid samu mõtlusi läbi teinud ja nii on ette tulnud nii pisaraid kui meeliülendavat tunnet. Tõenäoliselt võtame endale lapsepõlvest midagi täiskasvanu ellu kaasa ja see plaat aitab selle millegagi lepitust leida.”

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu