Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Asutajaliige
iris@salasona.eu

Iris Meigas

Sündisin psühholoogist ema ja kunstnikust isa perekonda. Kodust sain kaasa huvi inimkäitumise tagamaade mõistmise ja elu sügavama mõtestamise vastu.

Teadmise, et inimese meelt on võimalik uurida, suunata ja arendada, sain noores eas, kui vanemad tegid kodus oma esimesi katsetusi transtsendentaalse meditatsiooniga. Tegusa teismelise jaoks ei olnud passiivsena näiv tegevus eriti paeluv, kuid põnev oli kuulata suurte inimeste muljeid, kui nad meelerännakult naasid. Räägiti teadvuse avardumisest ja õndsustundest. Eriti salapärasena tundus Õpetaja antud isiklik mantra, mis oli nagu võlusõna, mida kellelegi avaldada ei tohi.

Teadlikumalt hakkasin oma meele arendamise tegelema 15 aastat tagasi. Hägus teadmine sellest, et mediteerimine „mõjub hästi“ kannustas mind katsetama. Pusisin omaette märkimisväärsete tulemusteta. Ilma õpetuse ja tehnika valdamiseta oli raske oma meelt taltsutada.

Hoopis teine tera oli meelerännakutel siis, kui hakkasin kuulama Marina Eberthi CD-plaadil avaldatud juhendatud meditatsioone. Nüüd oli mu meeletreeningul konkreetne sisu ja eesmärk. Lisaks uurisin kirjandust meditatsiooni teoreetilise ja teadusliku baasi kohta. Püsivalt hea enesetunne ning uued teadmised innustasid mind oma meelerännakute teekonda jätkama. Nüüd ma tean, et mediteerimine toob vastused küsimustele ja lahendused probleemidele.

Veelgi rikkalikuma meelerännakute kogemuse sain Holistika Instituudi holistilisel treeningul. Samuti leidsin treeningul praktiseeritud Arengut Toetaval Vestlusel endas impulsi arendada oma loomingulist kirjatalenti. Kirjutamine on minu jaoks nauditav vajadus. Soodsate asjaolude kokkulangevuse ehk õigete inimeste kohtumise ning järjepideva töö tulemusena sai teoks Salasõna hea elu loomise praktikate sari, kus mul on rõõm olla kaasautor.

Kirjutatud artiklid

Vaata veel

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg. kood 12329314
Swedbank a/a EE282200221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 54 595
info@salasona.eu