Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress. Soovin tellida uudiskirja:

Laidi Metsamäe

Müügi- ja turundusjuht
laidi@salasona.eu

Laidi Metsamäe

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Lapsepõlvest sain kaasa suure sisemise motivatsiooni seada endale kõrgeid eesmärke, neid saavutada ja otsida õnne valemit. Mu rõõmus meel ja lustakas olek on mind elus palju aidanud. Olen nautinud inimestega suhtlemist ja uute tutvuste loomist. Ma ümbritsen ennast inimestega, kes mind inspireerivad, toetavad ja arendavad. Olen hingelt sügav, hooliv ja soe, väliselt võõrastele võib-olla veidi salapärane, omadele aga energiline sütitaja, kes tõmbab käima kõik, millesse usub.

Kui ma sain teada, et salasõnalised otsivad endale müügihaldjat, teadsin kohe, et see on kutse mulle! Olen kindel, et kutse liituda Salasõna tiimiga oli vastus mu enda soovile, aidata ja inspireerida positiivsele muutusele paljusid inimesi. Nagu öeldakse, kui tahad muutust välises maailmas, tuleb alustada enda seest. Nii ma jõudsin paar aastat tagasi õppima Holistika Instituuti holistilisele treeningule. See kool on eriliselt maagiline ja inimesed, kes seal mu ellu tulid on mu südames alati tähtsal kohal.

Salasõna meditatsioonidest meeldib mulle kõige rohkem „Parim päev“. See lugu aitab mul hommikul eelolevaks päevaks häälestuda ning seada oma eesmärgid ja tähelepanu sellele, mida kogeda soovin. Loon ise oma elu ja märkan igapäevaselt millest mõtlen ja räägin. See, millele läheb mu tähelepanu, see saab energiat ja kasvab.

Mulle meeldib lugeda, viibida looduses, hoolitseda oma keha ja vaimu eest. Hariduselt olen turundaja, suhtekorraldaja, toitumisnõustaja ja kinnisvaramaakler. Õppimine ja enda arendamine  väga meeldib mulle, olen ka Reiki meister ja praktiseerija. Kindlasti lisandub siia huntkriimsilma ametite hulka veel nii mõnigi huvitav ja arendav oskus :)

Kirjutatud artiklid

Vaata veel

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg.kood 12329314
Swedbank a/a 221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 50 76 670
info@salasona.eu