Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress:

Kadi juunis3_ring

Loovjuht
kadi@salasona.eu
51 24 111

Kadi Kütt

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Sean end igal hommikul pärast võimlemist vaibale istuma, teen hingamisharjutusi ja mediteerin ning tõusen päevatoimetusteks umbes 30 minuti pärast. See ei ole küll teab mis pikk aeg, aga mulle meeldib end niimoodi päevaks häälestada. Olen loomult kiire ja kärsitu ja seetõttu on niisugune rahulik hingamine ja lihtsalt olemine mulle väga vajalik. Enne süütan ka küünla ja taotlen, mida parajasti vajan: teadmist, inspiratsiooni, hingerahu, tervist, aga vahel ka mingi konkreetse probleemi lahendust.

Eks see teekond ole üle kivide ja kändude läinud, sest hommikune varane ülestõusmine vajab, nagu igasugune praktika, tublisti enesedistsipliini. Oli aegu, kus ma olin väga häiritud mõtete virrvarrist oma peas. Lõin käega ja otsustasin, et mediteerimine pole minu jaoks.

Nüüd ei muretse ma enam, kas ma mediteerin „hästi“, kas mu meelerännakud on ikka tulemuslikud. Iga korraga saan tükikese meelerahu juurde ja see on meie tormakas ja stressirohkes elus väga suur väärtus.

Täna kasutan meelerännaku kogemust nii joogaõpetaja, holistilise terapeudi kui Salasõna liikmena – koostan ja viin läbi meelerännakuid ning innustan inimesi oma meele tundmaõppimise kaudu paremat elu looma.

Kõige rohkem naudin ma aga kõnnimeditatsiooni. Vaikne kõnd, nagu seda joogas nimetatakse, on saanud mu vajaduseks. Sanskriti keeles on sõna apranihita, mis tähendab „soovideta olek“ või „eesmärgita olek“. Kõnnimeditatsioon ongi liikumine sihita, pärale jõudmata, kõndimise enda pärast. Astun iga sammu kohal olles, oma hingamist ja keha jälgides. Sammud muutuvad kergeks ja meel virgeks, tunnen end puhanu ja energilisena. Lahendused ja ideed tulevad iseenesest mu juurde, ma märkan toredaid pisiasju enda ümber ja jaksan nende üle rõõmustada. See ju ongi Elu.

Uuri ka minu kodulehte www.joogateraapia.ee! Blogist leiad huvitavat lugemist ja Õnnepraktikatest lihtsad harjutused ja meditatsioonid igapäevaseks praktiseerimiseks.

Kirjutatud artiklid

Aita mul armastada elu

Autor: | 12.09.2017

Abielu – see sulnis muinasjutt! Me tõotame, et jääme igavesti kokku, sest armastame teineteist rohkem kui midagi muud siin ilmas. Lubame olla koos heas ja halvas, rikkuses ja vaesuses, lubame teineteisest hoolida ja suhte nimel pingutada. „Tõotused, et... Loe edasi →

Kõik on hästi

Autor: | 28.06.2017

„Kuidas leida üles usk sellesse, et maailmakõiksus on heatahtlik?“ küsib psühhoterapeut ja kirjanik Tommy Hellsten oma viimases raamatus „Võidujooks ajaga“. „Kui maailmakõiksus on heatahtlik, on mul kõik asjad alati hästi. Hästi sellest hoolimata,... Loe edasi →

Vaata veel

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

eas_logo
24. septembrist 2012 kuni 23. septembrini 2013 aitas Salasõna kaubamärgi kujundustöid finantseerida Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse starditoetuse programm.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg.kood 12329314
Swedbank a/a 221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 68 732
info@salasona.eu