Telli Salasõna
sõnumid!
X

Anname teile aeg-ajalt teada uutest lugudest, headest mõtetest ja sõbralikest pakkumistest. Sõnumite tellimiseks saada meile oma e-maili aadress:

Jana juunis_ring

Tegev- ja tootmisjuht
jana@salasona.eu
52 68 732

Jana Reidla

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Olen hariduselt etnoloog, kogemuselt museoloog ja kirjastaja. Lisaks õppisin Holistika Instituudis holistiliseks regressiooniterapeudiks. See amet harjutas mind mediteerimise ja meditatiivsesse seisundisse juhtimisega.

Peale selle, et Salasõna on loominguline kollektiiv, kus saame lusti ja rõõmuga luua ja unistada, on see ka äriettevõte. Saan siin tegeleda endale üsna loomuomasega – hoida sihti silme ees ning tagada korrastatust ja struktuuri. Kuna maailmas liiguvad protsessid, asjad ja süsteemid loomuldasa entroopia suunas, siis ei muutu korrastatuse poole püüdlemine iialgi igavaks. Minu kui idealisti jaoks ei muutu see ka mõttetuks.

Meelerännakud on mind iseendaga tuttavamaks teinud ja ennast usaldama õpetanud. Minu jaoks on need eeskätt uue vaatenurga leidmise minutid, mitte ebamäärase eemalehõljumise tunde tekitajad. Mulle meeldivad ka positiivsed sisendused. Aastaid tagasi hakkasin tähele panema, kui tihti kasutan ise ja kasutavad inimesed mu ümber hirmul põhinevaid kinnitusi, sisendades endale negatiivseid või pisendavaid ootusi. Seda kahjulikku kommet on võimalik ümber harjutada nagu iga muudki rutiini. Olen hakanud negatiivseid kujutlusi kinni püüdma ja neid ümber pöörama. Teen seda alati usutavuse piires, ei sisenda endale utoopiat. Ja seda tehes ning tulemusi kogedes muutuvad usutavuse piirid aina avaramaks. Ikka tasapisi. Pikapeale on selline tegevus saanud mu elu igapäevaosaks. Nagu ka enese sisetunde usaldamine, mis tähendab harjumust enne tunnetada ja alles siis otsustada.

Kirjutatud artiklid

Vaata veel

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõna juhendatud meditatsioonid ja muusika viivad sind teekonnale sisemaailma, õpetavad sind iseennast tundma ning oma elu iga päev teadlikult ja julgelt looma.
Salasõna praktikatega lood endale head elu.

Kontaktinfo

Salasõna OÜ
Endla 15, Tallinn 10122
Reg.kood 12329314
Swedbank a/a 221055722167
KMKR EE101567015
Tel. +372 52 68 732
info@salasona.eu